Yaşam

Martin Scorsese açıkladı: TikTok’ta görünmeye nasıl ikna edildi?

Yönetmen Martin Scorsese, Stephen Colbert’in programına konuk oldu. “Çiçek Ayın Katilleri” filmiyle 10 kategoride Oscar’a aday gösterilen yönetmen, viral TikTok görsellerinde nasıl yer aldığını anlattı.

Independent’ın haberine göre Scorsese, 24 yaşındaki kızı Francesca’nın 2021’deki ilk TikTok videosundan bu yana kendisine ne yapması gerektiğini söylediğini açıkladı. “Yanıma gelip ‘Baba, şunu yap’ derdi” Scorsese söz konusu. “Sakalım vardı ve ‘Sadece şunu söyle’ dedi. Ben de ‘Beni yalnız bırakabilir misin?’ dedim. “Ben dedim” dedi.

VİDEOSUNUN HİNDİSTAN’A ULAŞTIĞINA İNANAMADI

Scorsese şöyle devam etti:

“Sonunda bunu söyledim ve TikTok’ta viral oldu ve Hintli bir film yapımcısının -bir arkadaşımın- New York’a geldiğini ve merhaba demek istediğini hatırlıyorum. Odaya girdim ve ‘Size söylemeliyim ki’ dedim. bir sakal’ dedi ve ‘Ah hayır, hepimiz ‘Biliyoruz’ dedi. Bu Hindistan’ın her yerinde oluyor” dedi.

Scorsese, videosunun “dünyanın en kalabalık ülkesine” ulaşıp yayılmasına inanamadığını belirtti.

İLK VİDEOSU İLE VİDEO OLDU

Kameraya komik yüz ifadeleri yaptığı, TikTok filtreleriyle oynadığı ve Akademi Ödülleri’nin önemini anlattığı görüntülerin yanı sıra yönetmen, üç yıl önce hazırladığı bir görüntüyle de uygulama kullanıcılarının beğenisini kazandı. 26 Nisan 2021 tarihli bir paylaşımda Scorsese’nin kızı, babasına kişisel bakım ürünlerini sordu.

askaleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu